KONST / Litografier / Färglitografi 12735025
nr 1273 5025
Ann Makander
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 171/260. Motivet: 29x30 cm
Ann Makander, svensk målare och grafiker född i Malmö 1954.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 september 2019
kl 20:06:08
300 kr
350 kr